четвер, 1 лютого 2018 р.

День відкритих дверей методичних об"єднань закладу

24 січня в актовій залі КЗ «Станція юних техніків Кіровгорадської міської ради» відбулося методичне об’єднання керівників гуртків ПТМ та спортивно-технічного напряму (керівник - методист Костинська І.О.) спільно з методичним об’єднанням керівників гуртків художньо-технічного напряму ,(керівник - методист Бондаренко С.А.). 
Також, в рамках МО пройшов психолого-педагогічний семінар-практикум «Профілактика конфліктів в педагогічному колективі КЗ СЮТ», який провела практичний психолог закладу Курбан М.І.

Під час МО керівників гуртків ПТМ та спортивно-технічного напряму відбувся перегляд навчальних програм гуртків МО та розгляд перспектив організації навчально-виховного процесу у наступному навчальному році за робочими та авторськими програмами. Методист Костинська І.О. поділилася з педколективом станції вибіркою думок одного з провідних педагогів у питанні «Розвиток творчої особистості: діалог з В.О. Сухомлинським».

Представник МО керівників гуртків художньо-технічного напряму Федорова М.І., керівник гуртка-методист, виступила з питанням «Впровадження компетентнісного підходу в навчальний процес позашкільного закладу».
Практичний психолог закладу провела з педагогами семінар-практикум з профілактики конфліктної поведінки, метою якого було поглибити знання про специфіку конфлікту як одного з явищ комунікації; навчитися конструктивному вирішенню конфліктних ситуацій; формувати адекватне сприйняття конфліктів та навички способів їх запобігання; одержання учасниками психологічної підтримки.
Під час семінару педагоги знайомилися з видами конфлікту, його позитивними та негативними наслідками, стратегіями боротьби з конфліктам. Вивчали вплив упереджень та відсутності інформації на виникнення конфлікту; підходи до розв’язання конфліктів, переваги та недоліки кожного із підходів; ознайомлювалися та опрацьовували стратегію «Виграш – виграш», яка сприяє задоволення інтересів обох сторін конфлікту тощо.В кінці семінару-практикуму кожен педагог отримав свої результати дослідження рівня конфліктності особистості та пам’ятку «Психологічні рекомендації у навчанні правильній поведінці в конфліктній ситуації».Немає коментарів:

Дописати коментар