вівторок, 9 січня 2018 р.

Психолого-педагогічний семінар "Розвиток самоосвітньої компетентності педагога"

25 жовтня на «Станції юних техніків» в межах методичного об’єднання відбувся психолого-педагогічний семінар для педагогічного колективу «Розвиток самоосвітньої компетентності педагога». Захід проводили методист Бондаренко С.А. та практичний психолог Курбан М.І. Метою семінару була активізація творчого потенціалу кожного педагога закладу; стимулювання бажання підвищувати свій професійний рівень; формування комунікативних умінь і навичок методичної діяльності.
Під час заходу методист Світлана Анатолівна ознайомила педагогів з теоретичними поняттями самоосвітньої діяльності, з тонкощами заповнення плану самоосвіти керівника гуртка на 2017/2018 н.р. та провела педагогічну вікторину і асоціативну вправу. 
Практичний психолог Марина Ігорівна, проводила з педагогами інтерактивні вправи для визначення якостей педагога-майстра, тест на вимірювання рівня творчого потенціалу та рефлексію заходу.

Члени педколективу станції були активними та оригінальними під час семінару. Вони майстерно виконували всі завдання. В кінці семінару, під час обговорення, педагоги відмітили важливість теми та її гарне висвітлення.

Немає коментарів:

Дописати коментар